Logitech'ten Oyun Severlere Yeni Bir Klavye Logitech G103

Logitech, bilgisayar oyunları tutkunlarını dikkate aldı, özel klavye geliştirdi. Logitech G103 Gaming Keyboard üzerinde programlanabilir 6 tuş bulunuyor. Kolay tek tuş hareketiyle de atadığınız hareketlerin ve makro birleşimlerin gerçekleşmesine imkan tanıyor.

Oyundasınız ve tam oyun oynarken yanlışlıkla ESC tuşuna bastınız. Veya tam istediğiniz noktadayken Başlat tuşuna bastınız.Veya F1? O kötü anları gözünüzün önünden geçirdiğime göre konumuza dönelim, yoksa kulaklarımın çınlamasını pek istemem. Bu yeni klavyede bulunan çoklu dil takımı sayesinde aynı anda beş tuşa basma hakkı tanınıyor. Klavyede olan bir tuş ile oyunda temel olarak kullandığınız tuşlar dışında kalan diğer Windows tuşları devre dışı bırakılıyor. Yani yanlış bir tuşa bassanız dahi bu duruma aldırmadan oyununuza devam edebilirsiniz.

Özel tasarımı ve sessiz tuşları ile dikkat çeken bu Logitech G’nin yeni klavye fiyatının 67 TL olması tahmin ediliyor. Logitech yeni klavyesi için Haziran 2013 itibari ile satışa hazırlanıyor.

 

klavye


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*