Escape Action – Android Kaçış Oyunu Tam Çözümü (51-52-53-54-55. Bölümler)

Escape Action – Android Kaçış Oyunu Tam Çözümü (51-52-53-54-55. Bölümler)

Oyunu daha önce sitemizde paylaşmıştık: Escape Action oyunu. Şimdi de sizlere bu zevkli oyunun tam çözümünü paylaşacağız. Oyunun ilerleyen bölümleri zamanla sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz.

escape-action-teknoerisim

51.Bölüm
Sağdaki komidini yukarı doğru kaldırın ve altından çıkan yayı alın. Soldaki ibriği sallayın içinden çıkan topu alın. Altta yay ve top yanyana duruyor olacak. Önce yaya dokunun sonra topa dokunun top yayın üstünde olacak şekilde ekranda duracak. Ekranın solunda bir kol var oluşturduğunuz toplu yayı onun hizasına getirin ve aşağı doğru çekip bırakın eğer doğru hizaya getirebildiyseniz top kolu yukarı doğru ittirecek ve pencere açılacak.

52.Bölüm
Üstten sarkan ipi çekin. Telefonunuzun mikrofonuna ekrandaki rüzgar gülleri dönüp kaybolana kadar üfleyin ve ekranda çıkan bıçağı alın. Bıçağı kullanarak tavandan sarkan büyük topun ipini kesin. Telefonunuzun ekranını sola doğru yatırın top sola doğru kayacak ve yerdeki kolu ittirecek böylelikle çıkış açılacak.

53.Bölüm
Ekrandaki şekli elinizi kaldırmadan ve bir kere geçtiğiniz yerden bir daha geçmeden tamamlamayın. Yapamadıysanız aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz.

54.Bölüm
Yerdeki kolu sağa doğru çekin. Karşınızdaki duvarın altında 4 tane dikdörtgen var onları 4 numaranın üzerine sürükleyin. Yerdeki kolu çekince ekrana bir tane kare geldi onu ve duvarın üzerindeki diğer kareleri 3 numaraya sürükleyin toplamda 3 tane olacak. Duvarda ve yerde sağda komidinin arkasında daire olacak onları da 2 numaraya sürükleyin. Son olarak duvarın sol üst köşesinde bir üçgen var onu da 1 numaraya sürükleyin.

55.Bölüm
Şekillere dokunarak benzer şekilleri bulmaya çalışın.

56-57-58-59-60. Bölümlerin Tam Çözümüne Gidin.

Tam Çözüm  Videosu

2 yorum

  1. I have observed that in the world these days, video games include the latest popularity with kids of all ages. Periodically it may be extremely hard to drag the kids away from the games. If you want the best of both worlds, there are plenty of educational games for kids. Great post. eddeeeffafeg

  2. I think you have noted some very interesting points , appreciate it for the post. fkcabbekgeck

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*